Pompy ciepła, rekuperacja, fotowoltaika, klimatyzacja

tel. +48 518 300 102

e-mail: biuro@vminvest.pl

ul. Wysoka 13 a, 64-920 Piła

 

Zapraszamy na:  

VM Invest

 

Pompy ciepła

Rekuperacja

Fotowoltaika

Klimatyzacja

© 2021. vminvest.pl |  k-projekty.pl

Strony internetowe Piła

  1. pl
  2. de
Kompleksowa obsługa z zakresu pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji, rekuperacji Piła
Cyrkulacja powietrza jest bardzo ważna dlatego najepszym wyborem jest rekuperacja

Rekuperacja

 

Energooszczędna wentylacja 

 

Energooszczędne rozwiązania dla Twojej firmy, domy, inwestycji. Nasi doświadczeni pracownicy sprawią, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie. Jakość, terminowość, doświadczenie to nasze cechy, które wyróżniają nas wśród innych firm. Sprzedaż najlepszych systemów rekuperacji, montaż wykonanych przez doświadczonych pracowników, serwis jak i obsługa pogwarancyjna. 

REALIZACJE

Rekuperacja 

 

Energooszczędne systemy rekuperacji

 

Oferowane przez nas technologie pozwolą Ci zadbać o świeże, czyste powietrze w Twoim domu i firmie. Firma VM Invest zapewni Ci profesjonalny i kompleksowy montaż rekuperacji – od audytu i wykonania projektu, przez zakup i instalację odpowiednich urządzeń, aż po serwis posprzedażowy i gwarancyjny. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, którą możemy Ci zaoferować, pozwoli Ci zapomnieć o źle wywietrzonych, dusznych pomieszczeniach – przekonasz się, że do nowej jakości niezwykle łatwo się przyzwyczaić.

 

Rekuperacja to prosty, lecz niezwykle skuteczny system, który zapewnia stały przypływ świeżego powietrza z zewnątrz. Montaż odpowiednich urządzeń zapewnia sprawne filtrowanie zanieczyszczeń, alergenów i pyłów, zapobiegając ich dostawaniu się do pomieszczeń. Brak konieczności ciągłego otwierania okien pozwala również na stałe odzyskiwanie ciepła z ogrzewania i sprawia, że nie musisz wybierać pomiędzy wietrzeniem a komfortem termicznym. Wentylacja mechaniczna od VM Invest Piła sprawi, że w domu będziesz zawsze oddychać swobodnie — niezależnie od pogody i pory roku.