Pompy ciepła, rekuperacja, fotowoltaika, klimatyzacja

tel. +48 518 300 102

e-mail: biuro@vminvest.pl

ul. Wysoka 13 a, 64-920 Piła

 

Zapraszamy na:  

VM Invest

 

Pompy ciepła

Rekuperacja

Fotowoltaika

Klimatyzacja

© 2021. vminvest.pl |  k-projekty.pl

Strony internetowe Piła

  1. pl
  2. de
Kompleksowa obsługa z zakresu pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji, rekuperacji Piła
Przyjazne środowisku pozyskiwanie prądu przez panele słoneczne Piła montaż serwis

Fotowoltaika

 

Oszczędzaj, nie płać za prąd 

 

Urządzenia najlepszych europejskich producentów. Wybierając nasze systemy fotowoltaiczne oszczędzasz na prądzie, praktycznie nie będziesz za niego płacił. Doświadczona kadra naszych pracowników przeprowadzi Państwa przez cały proces realizacji - projekt, wybór paneli, dobór ilości, montaż, serwis, obsługa pogwarancyjna. Dbaj o środowisko i oszczędzaj !  

REALIZACJE

Systemy fotowoltaiczne

 

Ekologiczne rozwiązania, prąd ze słońca 

 

Wykorzystanie sił przyrody do zasilania nie kojarzy nam się już z odległą przyszłością. Dzięki urządzeniom dostępnym w VM Invest możesz wykorzystać prąd generowany dzięki promieniom słońca w Twoim domu lub firmie! Instalacje fotowoltaiczne są niezwykle wydajne i przyjazne środowisku, dzięki czemu należą do ścisłej czołówki wśród odnawialnych źródeł energii. Jeśli szukasz wykonawcy, który przeprowadzi dla Ciebie profesjonalny montaż paneli, nasza firma będzie idealnym wyborem – zapraszamy do kontaktu!

 

Jedną z największych zalet fotowoltaiki są wysokie oszczędności oraz niezależność energetyczna. Dzięki nowoczesnym instalacjom zapewnisz sobie stałe źródło zasilania — głównego lub pomocniczego. Szeroki wybór dofinansowań, jakie można pozyskać na montaż paneli fotowoltaicznych, pozwoli Ci bardzo szybko osiągnąć pełny zwrot z inwestycji. W VM Invest Piła działamy wyłącznie na sprawdzonych urządzeniach od europejskich producentów, dzięki czemu zapewniamy również profesjonalny serwis oraz dostęp do części zamiennych. Skontaktuj się z nami – nasi przedstawiciele z chęcią udzielą Ci kompleksowego doradztwa technicznego!