Pompy ciepła, rekuperacja, fotowoltaika, klimatyzacja

tel. +48 518 300 102

e-mail: biuro@vminvest.pl

ul. Wysoka 13 a, 64-920 Piła

 

Zapraszamy na:  

VM Invest

 

Pompy ciepła

Rekuperacja

Fotowoltaika

Klimatyzacja

© 2021. vminvest.pl |  k-projekty.pl

Strony internetowe Piła

  1. pl
  2. de
Kompleksowa obsługa z zakresu pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji, rekuperacji Piła
Sprzedaż urządzeń serwis montaż klimatyzacji Piła

Klimatyzacja

 

Sprzedaż urządzeń, montaż, serwis

 

Nasi pracownicy zapewnią Państwu bardzo dobrej jakości obsługę. Przeprowadzimy Państwa przez cały proces, od wyboru urządzenia, zapewnieniu odpowiedniego montażu jak i późniejszej obsługi serwisowej. Zapewniamy naszym klientom również obsługę pogwarancyjną. Działamy tylko na najlepszy produktach na rynku, które gwarantują jakość i niezawodność. 

REALIZACJE

Klimatyzacja

 

Sprzedaż, montaż, serwis - kompleksowa obsługa

 

Optymalna temperatura wnętrza i czyste powietrze to czynniki, które mają niezwykle duże znaczenie dla naszego codziennego komfortu. Nowoczesne urządzenia chłodnicze pozwalają odpocząć od wysokich temperatur, zapewniając świetne warunki zarówno do pracy, jak i wypoczynku. Montaż i serwis klimatyzacji od VM Invest Piła to kompleksowa usługa dla biur, zakładów przemysłowych i domowego zacisza – stworzymy wydajne instalacje dla każdego rodzaju budynku!

 

Nowoczesne systemy chłodnicze pozwalają nie tylko regulować temperaturę, lecz także wpłynąć na inne parametry powietrza – jak na przykład wilgotność. Dzięki temu klimatyzacja domowa i przemysłowa są świetnym rozwiązaniem również dla osób, które chcą zredukować ryzyko rozwijania się bakterii i drobnoustrojów w pomieszczeniu. W VM Invest oferujemy profesjonalny dobór, montaż i serwis posprzedażowy urządzeń. Instalujemy klimatyzatory zarówno w nowych budynkach w stanie surowym, jak i już istniejących konstrukcjach, które potrzebują modernizacji – skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę!

 

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo:

• Profesjonalny dobór urządzeń,

• Instalację całego systemu,

• Szkolenie użytkownika.