Pompy ciepła, rekuperacja, fotowoltaika, klimatyzacja

tel. +48 518 300 102

e-mail: biuro@vminvest.pl

ul. Wysoka 13 a, 64-920 Piła

 

Zapraszamy na:  

VM Invest

 

Pompy ciepła

Rekuperacja

Fotowoltaika

Klimatyzacja

© 2021. vminvest.pl |  k-projekty.pl

Strony internetowe Piła

  1. pl
  2. de
Kompleksowa obsługa z zakresu pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji, rekuperacji Piła
Ogrzewanie domu z energii odnawialnej dziki pompom ciepła Piła

Pompy ciepła

 

Komfortowe warunki użytkowania

 

Zapewniamy naszym klientom najlepsze pompy ciepła na rynku, które gwarantują komfort użytkowania jak i bardzo dobrą wydajność. Oferujemy min. pompy ciepła w konstrukcjach split, monoblok, pompy ciepła powietrzne i gruntowe ( jednak wczesniej są wymagana odpowiednie zgody). Klientów obsługujemy kompleksowo, a więc wybór urządzenia, poprzedzony analizą, montaż, serwis i obsługa pogwarancyjna. 

REALIZACJE

Pompy ciepła 

 

Wydajne urządzenia, sprawdzone rozwiązania

 

Odnawialne źródła energii dla nowoczesnych domów to specjalność VM Invest – oferowane przez nas systemy to gwarancja komfortu i oszczędności. Jeśli zastanawiasz się nad termomodernizacją swojego domu, poznaj również nasze pompy ciepła z montażem. Oferujemy urządzenia powietrzne i gruntowe dostępne w wariantach split i monoblock. Nasze usługi obejmują również profesjonalny audyt, doradztwo techniczne oraz serwis posprzedażowy.

 

Nowoczesne pompy ciepła są inwestycją w długofalowe oszczędności — ich działanie opiera się na wykorzystywanie naturalnych zasobów do ogrzewania pomieszczeń lub wody użytkowej. Pozostają przy tym wydajne, energooszczędne i w pełni przyjazne środowisku. Doskonale współpracują z panelami fotowoltaicznymi, a montaż urządzeń szybko się zwraca dzięki znacznej redukcji comiesięcznych wydatków.

 

Ekipa VM Invest wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem i wiedzą — nasze bogate portfolio przeprowadzonych montaży i serwisów jest najlepszym dowodem na jakość naszych usług. Skontaktuj się z nami – z chęcią podpowiemy Ci, jakie urządzenia najlepiej sprawdzą się w Twoim budynku.